Wieszak do przedpokoju – jak wybrać?

Przedpokój jest miejscem, gdzie wieszak jest obowiązkowy. Wchodząc do mieszkania musimy mieć miejsce, by powiesić odzież wierzchnią. Jak wybrać wieszak, by pomagał utrzymać porządek oraz wyglądał atrakcyjnie?

Ścienny czy stojący?

Zastanawiając się nad wyborem wieszaka pierwsze pytanie, które sobie zadajemy brzmi, czy korzystniej wybrać wieszak stojący czy ścienny? 

Wieszaki ścienne mają wiele zalet. Przede wszystkim nie zajmują miejsca na podłodze, dlatego sprawdzają się bardzo dobrze w małych, wąskich przedpokojach. Jednocześnie nie musimy obawiać się, że wieszak przewróci się pod ciężarem ubrań. 

Wieszaki stojące potrzebują swojego miejsca, i to nie mało. Mają jednak tę zaletę, której brakuje wieszakom ściennym – nie brudzą ściany. Wieszak stojący, który ustawimy w odpowiedniej odległości pozwoli przez długie lata zachować czystą ścianę. 

Styl i materiał

Wieszaki ścienne możemy kupić w dowolnym stylu. Metalowe, drewniane, czy z lustrem. Wybór jest bardzo duży i można go dostosować do każdego wnętrza wystarczy tylko dobrać odpowiedni kolor i możemy mieć elegancki i praktyczny wieszak, który będzie ozdobą przedpokoju. 

Wieszaki stające są przeważnie drewniane, bądź metalowe. Sprawdzają się one we wnętrzach klasycznych, skandynawskich , czy vintage.

Oferta sprzedażowa wieszaków ściennych dostępna w ofercie sprzedażowej sklepu Mirat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *